Топ Новини

Львівська прокуратура взялася за «гопників», скінхедів і готів (документ)

17 травня 2012 в 09:51
Прокуратура Львівської області вимагає від управління молоді та спорту Львівської обладміністрації надати інформацію про кількість неповнолітніх, а також їхніх груп і об'єднань, «які сповідують субкультуру гопників, готів, скінхедів тощо». Окрім того, співробітників управління просять вказати, які «офіційні заходи проводила дана категорія громадян у 2011-2012 роках».

Прокуратура Львівської області ініціювала перевірку за фактом негативного впливу на молодіжне середовище різних субкультур, зокрема, так званих "гопників", скінхедів і готів. Копія відповідного документа з підписом заступника прокурора Андрія Палюха у вже з'явилася у соцмережах.

Документ призначався для начальника управління молоді та спорту Львівської обласної державної адміністрації Анатолія Ігнатовича.

У Білорусі вчителям веліли доносити на готів та емо

Прокуратура вимагає від чиновника надати інформацію про кількість неповнолітніх, а також їхніх груп і об'єднань, "які сповідують субкультуру гопників, готів, скінхедів тощо". Крім того, співробітників управління просять вказати, які офіційні заходи проводила дана категорія громадян у 2011-2012 роках.

Вимога наглядового відомства датована 26 квітня 2012 року. Надати необхідну інформацію обласна адміністрація повинна була до 15 травня 2012 року. У якій формі це треба було зробити (наприклад, чи варто було наводити прізвища у списку представників субкультур), не уточнюється.

Раніше повідомлялося, що неформальними молодіжними групами зацікавились правоохоронці Білорусі. Міліція білоруського міста Новополоцька вимагає від учителів надавати інформацію про учнів, які входять у неформальні молодіжні групи. Такого роду інструкції розсилаються до вишів, профтехучилищ і шкіл.

Читайте також:

Жлоб-арт як дзеркало української дійсності

Російські скінхеди заперечують причетність до бійки у Міассі

Люди в чорному. Українські «готи»: пошуки депресивної романтики

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...