Львівська міськрада забракувала автобуси «ЛАЗу», які так подобаються Колеснікову

16 червня 2011 в 09:52
Департамент житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради висунув претензії до Львівського автобусного заводу (ЛАЗ), який минулого року здійснив постачання автобусів до міста.

У претензії зазначається, що в автобусах, які було поставлено компанією, було виявлено кілька таких проблем як неповна комплектація транспортних засобів, технічні порушення, неефективне гарантійне обслуговування, відсутність гарантійних запасів комплектуючих.

Відзначимо, раніше віце-прем'єр-міністр України - міністр інфраструктури Борис Колесніков заявляв, що «ЛАЗ» здатний повністю забезпечити потребу України в автобусах, які будуть здійснювати перевезення гостей Євро-2012.

Нагадаємо, уряд у поточному році має намір закупити 757 тролейбусів і автобусів для оновлення транспортного парку міст, офіційно приймають матчі фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу.

Корпорація «Богдан» визначена як головний виробник і постачальник туристичних автобусів та автобусів для аеропортів. Це закріплено у Меморандумі про співробітництво у сфері транспортного забезпечення Чемпіонату Європи з футболу Євро-2012, який підписали уряд України і корпорація «Богдан».

За матеріалами: , ,
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...