Львівська міськрада оскаржила зупинення дії ухвали про заборону продажу алкоголю у місті

23 січня 2012 в 16:56
Львівська міська рада оскаржила рішення суду про призупинення дії ухвали щодо заборони продажу алкоголю та слабоалкогольних напоїв у кіосках і магазинах.

Львівська міська рада подала апеляцію на рішення Галицького районного суду призупинити дію ухвали про заборону продажу алкоголю та слабоалкогольних напоїв у кіосках і магазинах.

Про це заявив сьогодні міський голова Львова Андрій Садовий, повідомляє прес-служба Львівської міськради.

«Виконавчий комітет запропонував чітку, збалансовану ухвалу, яка забороняла продаж алкоголю в малих архітектурних формах. Депутати на сесії внесли ряд доповнень, що призвело до того, що сьогодні рішенням суду зупинили дію ухвали. Міська рада звернулась в апеляцію. Можу гарантувати, що в малих архітектурних формах ми продаж алкоголю заборонимо», - наголосив А.Садовий.

Нагадаємо, з позовом, який оскаржує прийняття постанови міськради № 1000 «Про обмеження роздрібної торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями і пивом (крім безалкогольного) на території міста Львова», до суду звернувся один з підприємців міста.

Галицький суд призупинив дію вищевказаної постанови Львівської міськради до закінчення розгляду справи по суті.

15 грудня ц.р. депутати міськради прийняли ухвалу №1000 про обмеження торгівлі алкогольними напоями на території Львова. Міський голова Андрій Садовий підписав ухвалу 21 грудня минулого року.

Нагадаємо, згідно з постановою № 1000, з 1 січня 2012 року у Львові визнані непридатними для реалізації алкогольних напоїв тимчасові споруди побутового призначення для здійснення підприємницької діяльності. Також, відповідно до постанови, продаж алкогольних і слабоалкогольних напоїв у всіх установах торгівлі крім закладів ресторанного господарства (кафе, бари, ресторани і т.д.) дозволено з 12:00 до 20:00.

Читайте також:

 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...