Топ Новини

Лукашенко поставив Стіва Джобса у приклад молоді

9 грудня 2011 в 15:57
Президент Білорусії Олександр Лукашенко закликав молодь не сподіватися на допомогу держави, а прагнути до самореалізації.

"Найвидатніші люди світу, ті, що заробили статки завдяки власним здібностям, ніколи не ставили гроші вище за творчість", - заявив президент з трибуни з'їзду Білоруського республіканського союзу молоді у Мінську.

Як приклад О.Лукашенко навів засновника компанії Apple Стіва Джобса. "Він був людиною, яка заробляла мільярди доларів, але найвищу насолоду знаходила у пошуку нового, у геніальних осяяннях, які змінюють наш світ", - зазначив голова держави.

Офіційно у проурядовій організації, яка є правонаступницею білоруського комсомолу, числяться понад півмільйона людей. Лукашенко висловив сумнів - чи всі молоді люди, що прийшли в організацію, щиро і глибоко вірять в її ідеали.

"Напевно, це не так. І, напевно, ваш найголовніший недолік, над яким треба наполегливо працювати, це саме залучення всіх ваших членів в живу діяльність організації. Армія у вас велика. Тепер ви повинні зробити так, щоб вона стала в хорошому сенсі слова по-справжньому боєздатною", - вважає глава держави.

Раніше неодноразово звучали скарги на те, що молодь до БРСМ заганяють силоміць. "Останнім часом я дивлюся, що ця тема пішла на спад. Дійсно, загнати в організацію понад півмільйона людей - це щось фантастичне", - вважає глава держави.

Лукашенко висловив упевненість в тому, що Білорусії вдасться пережити важкі часи, однак закликав молодь не розслаблятися.

"Готуйтеся жити у новому світі - без самообману і рожевих окулярів, у світі жорстокої конкуренції, де немає місця ані розслабленості, ані утриманству", - сказав президент.

 

За матеріалами: Би-би-си
Теги світ
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...