Топ Новини

Луганські шахтобудівники припинили страйк

24 квітня 2012 в 12:10
Всім учасникам страйку «Тресту Луганськшахтопроходка» виплачені борги із зарплати. Колишнім співробітникам підприємства борг із зарплати не погасили.
shahta_ugol.jpg
prometej.info

Як повідомив агентству УНІАН представник керівництва підприємства, припинення страйку обумовлено підписанням резолюції із страйкуючими. Разом з тим він відзначив, що борги колишнім співробітникам підприємства ще не виплачені, але у Луганській області працівники публічного акціонерного товариства «Трест Луганськшахтопроходка» припинили страйк.

За його словами, всім працівникам тресту, хто брав участь у страйку, виплачені борги із зарплати. Разом з тим він відзначив, що борги колишнім співробітникам підприємства ще не виплачені, питання їхнього стягнення розглядаються у Господарському суді.

Як повідомлялося, 20 квітня 32 представники трудового колективу ВАТ «Трест Луганськшахтопроходка» почали страйк з вимогою погашення боргів за виконані ще у 2010 році роботи на шахті № 10 «Нововолинська». Планувалося, що страйк триватиме 72 дні.

Сума боргу за роботи на шахті №10 «Нововолинська» становить близько 21 млн грн, з яких понад 10 млн грн - невиплачена працівникам тресту зарплата.

23 квітня стало відомо, що прокуратура області проводить додаткову перевірку у зв'язку із заборгованістю перед працівниками ПАТ «Трест Луганськшахтопроходка».

Читайте також:

Шахтарі Луганщини ініціюють загальнонаціональний страйк проти знищення галузі

Шахтарі-інваліди погрожують загальноукраїнським страйком

Житомирські транспортники відповіли на повчання Литвина міським страйком

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...