Литвин визнав поспішність скасування зимового часу і закликає скасувати літній

17 жовтня 2011 в 08:55
Голова Верховної Ради Володимир Литвин заявляє, що рішення парламенту про скасування переходу на зимовий час було поспішним. У зв'язку з цим на засіданні погоджувальної ради у понеділок, 17 жовтня, спікер запропонував переголосувати це рішення.
litvin_lytvin-3_web.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

«Потрібно визнати, що прийняття рішення було поспішним, ми не врахували всіх наслідків, які воно спричинило», - сказав В.Литвин.

Спікер зазначив, що рішення щодо часового поясу повинно регулюватися законом. У зв'язку з цим він запропонував скасувати постанову парламенту про скасування переходу на зимовий час і доручити Кабінету міністрів протягом місяця внести до ВР проект закону, що передбачає перехід на зимовий час без подальшого переходу на літній. Дане питання В.Литвин запропонував розглянути першим у вівторок, 18 жовтня.

Нагадаємо, у Верховній Раді вже зареєстровано проект постанови про встановлення природного для країни - зимового - часу.

Як повідомлялося,
20 вересня Верховна Рада України прийняла постанову «Про зміну порядку обчислення часу на території України». Документом передбачено встановити з 27 березня 2011 року на території України час другого часового поясу з додаванням однієї години.

Проти такого рішення виступив міністр надзвичайних ситуацій Віктор Балога, який надіслав листа голові Верховної Ради Володимиру Литвину з проханням ініціювати перегляд
рішення парламенту про зміну порядку обчислення часу в Україні.

Окрім того, Держкомісія єдиного часу і еталонних частот України звернулася з відкритим листом до прем'єра Миколи Азарова, в якому обґрунтувала недоцільність скасування переходу на зимовий час.

Цього року від переведення стрілок відмовилися Росія і Білорусь.

Перехід на літній час здійснюється у більшості розвинених країн, у тому числі у США і всій Європі.

За матеріалами: ЛІГАБізнесінформ
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...