Топ Новини

Литвин: В низькому рівні життя і соціальних проблемах в Україні винна війна

22 червня 2011 в 09:35
Голова Верховної Ради Володимир Литвин вважає, що наслідки другої світової війни відповідальні за соціальні проблеми в сучасній Україні.
voyna.jpg
mk-armour.narod.ru

Такими наслідками воєнної катастрофи в Україні керівник парламенту вважає диспропорцію у розміщенні продуктивних сил, традиційну периферійність соціальної сфери, невисокі стандарти життя, інші соціальні проблеми.

Про це керівник парламенту пише у статті «Гірка полинь 22 червня», опублікованій в газеті «Голос України», повідомляє прес-служба парламенту.

На переконання В.Литвина, про це свідчить ретельний аналіз впливу війни і окупації України на всю післявоєнну і сучасну соціально-економічну ситуацію в нашій державі: «Досі позначаються негативні демографічні наслідки війни, які проявляються у несприятливих пропорціях населення, проблемах сім'ї, дитинства, народжуваності та інших соціальних проблемах України».

Окрім матеріальних збитків, В.Литвин звертає увагу на втрату історико-культурних та духовних цінностей України в роки окупації: «Ми повинні сумлінно і послідовно нарощувати зусилля з їх повернення», підкреслює голова парламенту України.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...