Литвин хоче поселити Дім Біблії у "бермудський трикутник"

21 червня 2011 в 13:15
Голова Верховної Ради Володимир Литвин на церемонії відкриття у Києві Будинку Біблії заявив, що «такий Будинок має бути на Печерських пагорбах, принаймні у трикутнику - Верховна Рада України, Кабінет Міністрів, Адміністрація Президента».

«Читання Біблії має стати повсякденністю. Законодавці повинні розуміти своє високе призначення не тільки у години складних рішень, але і постійно», - обґрунтував свою ініціативу керівник парламенту, передає прес-служба ВР.

Урочисто відкритий сьогодні Дім Біблії поки знаходиться в Києві за адресою вул.Баумана, 18. Ініціатор його відкриття - міжконфесійне Українське Біблійне Товариство.

Українське Біблійне Товариство - міжконфесійна християнська організація, заснована у 1991 році. Її метою є переклад, друкування та розповсюдження Біблії та біблійної літератури українською мовою та мовами нацменшин, які проживають на території нашої держави. До складу Товариства входять 16 провідних українських конфесій православного, католицького та протестантського віросповідання, а також Відділення релігієзнавства Інституту філософії ім. Г. Сковороди НАН України.

Дотепники прозвали трикутник в центрі Києва з вершинами у будівлях Кабміну, Верховної Ради та Адміністрації президента "бермудським", за його "магічні" властивості: нібито, саме тут, із нез'ясовних причин, люди втрачають розум, честь і совість.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...