Топ Новини

Лише чверть українців відчуває «покращення» від Кабміну Азарова

14 листопада 2012 в 11:37
Найбільше незадоволених роботою нинішнього уряду проживає на заході України - 67%. У східних областях таких налічується менше третини. Українці сподіваються, що після парламентських виборів ситуація в країні зміниться.
azarov_121290.jpg
kmu.gov.ua

46% українців вважають, що їхнє життя за уряду чинного прем'єр-міністра Миколи Азарова погіршилося. Тільки 24% відчувають покращення.

Такі дані репрезентативного опитування DW-Trend, проведеного українським відділенням Інституту вивчення ринку і громадської думки IFAK на замовлення Deutsche Welle. В ході дослідження у жовтні 2012 року було опитано 1000 осіб.

З результатів опитування знову простежуються виразні відмінності між різними регіонами країни. На південному сході Партія регіонів, так само як і уряд Миколи Азарова, традиційно користуються найбільшою підтримкою населення. Політичні симпатії громадян впливають і на їхню задоволеність умовами життя.

Так, 31% респондентів, що мешкають на південному сході, заявили про поліпшення життя при уряді Азарова. У той же час 32% українців з цього регіону, навпаки, вважають, що при Азарові життя погіршилося.

На заході 67% опитаних бачать погіршення, і лише 31% - покращення життя у період роботи нинішнього Кабінету міністрів.

Українці очікують, що після парламентських виборів ситуація в країні зміниться. Найважливішим завданням уряду 56% опитаних вважають збереження та створення робочих місць. А у віковій групі від 18 до 29 років таку відповідь дали 69% респондентів.

На південному сході 62% вирішення питань зайнятості вважають найважливішим завданням уряду. На заході України таку думку поділяють 42% опитаних.

На думку учасників дослідження, важливими завданнями нового уряду також є недопущення зростання споживчих цін (53%), боротьба з корупцією і чиновницьким свавіллям (51%) і поліпшення якості охорони здоров'я (42%).

Читайте також:

Лише 3,5% українців готові протестувати проти згортання демократії

Українці переконані в своїй толерантності

Майже 70% прихильників Партії регіонів хочуть до Митного союзу з Росією

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...