Лікарчук: Сайт Центру оцінювання освіти в цьому році перебуває в летаргічному сні

2 червня 2011 в 15:00
Центр оцінювання якості освіти до цих пір не оприлюднив питання і відповіді сьогоднішнього тесту з української мови та літератури. Хоча рік тому в цей же час з ними можна було ознайомитися на офіційному сайті відомства.
likarchuk.jpg
www.glavred.info

 

Як повідомили ZN.UA в Центрі оцінювання якості освіти, точна причина, чому питання і відповіді до цих пір не опубліковані, не відома. «Можливо, викладуть за результатами одразу двох сесій - сьогоднішньої і завтрашньої. А можливо, й раніше. Очікуємо, що в будь-який момент можуть викласти», - уточнили в службі інформаційної підтримки Центру.
 
Колишній директор Українського центру оцінювання якості освіти Ігор Лікарчук у коментарі ZN.UA зазначив, що також не підозрює про причини такої затримки. «Просто в цьому році сайт знаходиться у летаргічному сні. Напевно, невигідно подавати свіжу оперативну інформацію. Я теж сам чекаю з нетерпінням, коли там щось з'явиться. Мені важко сказати, чому це так. Можливо, це політика. Можливо, нікому цим займатися. Хоча всі залишилися ті ж, окрім директора.
 
Як повідомлялося, Кабінет міністрів звільнив І. Лікарчука з посади директора Українського центру оцінювання якості освіти 5 січня 2011 року. Сам І. Лікарчук дізнався про своє звільнення з інтернету.
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...