Топ Новини

Лікарчук підозрює, що в цьому році відповіді на тести вже можна буде купити

26 травня 2011 в 10:45
У цьому році існують високі ризики витоку інформації про зміст тестів зовнішнього незалежного оцінювання. Про це заявив колишній директор Українського центру оцінювання якості освіти Ігор Лікарчук на прес-конференції у четвер, 26 травня.
likarchuk.jpg
econom.zp.ua

«За моїми даними, в Українському центрі оцінювання якості освіти зруйновано систему захисту конфіденційної інформації. Тому подібні речі стали реальнішими, ніж у попередні роки», - уточнив він.

І.Лікарчук також додав, що раніше розробники тестів готували відразу кілька варіантів тестових завдань з кожного предмету, а директор УЦОЯО самостійно обирав один з них і направляв до друку.

«Причому, я завжди намагався внести до нього якісь зміни, які не впливали на валідність тесту, але про них ніхто не знав, навіть із числа укладачів. Цього року таку практику відхилено. Тобто відтепер кожен упорядник тестів знає, який саме варіант надрукують і який саме варіант піде як «бойовий» для проведення ЗНО», - розповів колишній директор УЦОЯО.

Нагадаємо, що І.Лікарчук очолював УЦОЯО до січня 2011 року, коли на його місце було призначено заступницю міністра освіти Дмитра Табачника Ірину Зайцеву.

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...