Топ Новини

Лавринович: Нормальні умови для в'язнів будуть коштувати утричі більше, ніж 2,6 млрд грн

29 грудня 2011 в 12:45
Державній пенітенціарній службі України (ДПСУ) потрібно втричі більше коштів, щоб забезпечити нормальні умови утримання ув'язнених. Про це повідомив сьогодні на прес-конференції міністр юстиції Олександр Лавринович.
MinUst_Lavrinovich_23.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

О.Лавринович зазначив, що в бюджеті 2012 року на ДПСУ закладено 2 млрд 625 млн грн. "Що стосується необхідності, ми знаємо, що і як потрібно зробити, і для того, щоб все було правильно, потрібно помножити на три", - сказав він.

У той же час, за словами О.Лавриновича, таких коштів у держави немає, тому слід правильно визначити напрямки.

"Скажімо, у нас є близько 20-ти об'єктів, які вимагають умовно незначного фінансування з тим, аби завершити будівництво, реконструкцію, і це може серйозно вплинути на покращення умов. Прем'єр-міністр дав доручення, і Міністерству фінансів у тому числі, ретельно вивчити стан цих об'єктів і можливості їхнього фінансування, і я думаю, що ми зможемо побачити в наступному році введення в дію нових приміщень не тільки у Києві, а насамперед у Харкові, де найбільша ступінь готовності і, на жаль, найгірші умови для тих, хто перебуває там у слідчих ізоляторах", - пояснив міністр.

За матеріалами: ЛІГАБізнесінформ
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...