Топ Новини

Квиток на потяг можна буде купити за 90 діб

12 липня 2011 в 13:55
Міністерство інфраструктури України має намір здійснювати продаж проїзних залізничних квитків за 90 діб до відправлення потяга, а не за 45 діб, як це відбувається зараз.
zd_zaliznicya_vokzal_poezd_peron_zheleznaya_650-430_znua.JPG
Андрій Товстиженко, DT.UA

Про це йдеться у проекті наказу Мінінфраструктури України «Про затвердження змін до правил перевезення пасажирів, багажу, вантажобагажу та пошти залізничним транспортом України», опублікованому на офіційному сайті відомства.

Окрім того, у проекті передбачається, що роздруківка проїзних документів на бланках суворого обліку може здійснюватися також автоматами самообслуговування (кіоски).

Також у проекті зазначено, що для отримання талонів на отримання нового безкоштовного проїзного документа безкоштовні проїзні документи повинні бути повернуті в касу до часу відправлення потяга. У разі пред'явлення безкоштовних проїзних документів після відправлення потяга право на нову безкоштовну поїздку не поновлюється.

У проекті наказу Мінінфраструктури пропонується здійснювати оплату за перевезення великих собак, дрібних кімнатних тварин і кімнатних декоративних птахів при пасажирі у пасажирських вагонах як за 20 кг багажу незалежно від наявності ручної поклажі.

Окрім того, у проекті передбачається збільшення строку перерахування коштів за резервування місць для організованих груп за безготівковим розрахунком з 3 до 6 днів з моменту замовлення.

Також у проекті відзначається, що якщо пасажир відмовився від поїздки з особистих причин у термін не менше ніж за 24 години до відправлення потяга, то йому виплачується повна вартість квитка і плацкарти. У разі відмови від 24 до 12 годин до відправлення потяга, пасажиру виплачується повна вартість квитка і 50% вартості плацкарти; менше ніж за 12 годин до відправлення потяга - виплачується тільки вартість квитка, а вартість плацкарти не виплачується. Виплата платежів за невикористані проїзні документи, пред'явлені після відправлення поїзда, не проводиться.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...