Топ Новини

Кухаренко визнав, що не зміг встояти перед погодженням житлового комплексу біля Софії Київської

21 липня 2011 в 13:44
Колишній глава столичного управління охорони культурної спадщини Руслан Кухаренко не зміг встояти перед узгодженням будівництва житлового комплексу архітектора Я. Віга біля Софії Київської.
zastroyka_kyiv_architect_DSC3918.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Про це він заявив в інтерв'ю ZN.UA. водночас він підкреслив, що прийняв це рішення під сильним тиском депутатів Київради і додав, що підписав його після Держслужби.

Відповідаючи на питання про те, чому замість погодження даного проекту Р. Кухаренко не пішов і не зробив відповідну заяву, він сказав: «Ми займалися виявленням, вивченням, обліком пам'яток, найменуванням та перейменуванням вулиць, спорудою меморіальних дощок видатним діячам науки і культури, працювали над реставрацією соборів, церков, реставрацією монументального живопису, археологією, консервацією ... Узгодження проектів - маленька частина нашої діяльності, і наша непримиренна позиція, як з'ясувалося, нічого не вирішує: якщо піти, то можуть постраждати інші пам'ятники. Так, це був такий компроміс».

Коментуючи будівництво об'єкта на Андріївському, 33/6, Р. Кухаренко сказав: «Ми вважали, що нове будівництво на місці знесеного будинку в масштабі Андріївського узвозу в архітектурі, що схожа на український модерн, впишеться в цей антураж. Тим більше, що проект розробляла одна з найкращих реставраторів Укрпроектреставрації Лариса Цяук».

Детальніше читайте у свіжому випуску «Дзеркала тижня. Україна» у статті Інни Ведерникової «Дорога моя столиця ... - 2».

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...