Топ Новини

Криголами прийшли на допомогу українському суховантажу, що отримав пробоїну в Азовському морі

19 лютого 2012 в 10:05
В українського суховантажу, що стоїть у льодах Азовського моря, утворилася пробоїна.
suhogruz.jpg
Пресс-служба МЧС России

Український і російський криголами «Капітан Білоусов» і «Капітан Демидов» вранці у неділю, 19 лютого, підійшли до українського суховантажу «Орел-1», що отримав пробоїну в льодах Азовського моря, повідомляє Федеральне агентство морського і річкового транспорту Росії.

За даними відомства, російський криголам, який вийшов на допомогу судну ввечері в суботу, пройшов 10 миль у важких льодах. Водночас безпеку 108-метрового суховантажу забезпечують український криголам «Капітан Білоусов» та буксир «Портовик». Криголами, буксир і суховантаж знаходяться в 8 кілометрах від берега, біля входу в Керченську протоку.

«Становищеи «Орел-1» стабільне, насоси поки відкачують воду», - йдеться в прес-релізі Федерального агентства морського і річкового транспорту РФ.

За інформацією відомства, приймати рішення про подальші дії буде українська сторона. «Орел-1» належить найбільшому українському морському і річковому перевізнику «Укррічфлот».

Складна льодова ситуація склалася в Азовському морі і Керченській протоці, що розділяє території України та Росії, в кінці січня. У льодовий полон потрапили десятки суден, на деяких з них закінчуються запаси їжі, продукти підвозять вертольотами.

Вертоліт Київського МНС 7 лютого зняв з льоду в Азовському морі 12 членів екіпажу суховантажу «Авак-1», що отримав пробоїну.

На суховантажі «Іван Вікулов», що простояв у льодовому полоні близько тижня, 5 лютого виникла пожежа. Більшу частину команди з судна евакуював вертоліт МНС України, інших забрав криголам «Капітан Мошкін». Весь екіпаж судна - громадяни Росії.

Наразі в південній частині Керченської протоки знаходяться 99 суден, що очікують льодового проведення в російські порти Азовського моря.

Читайте також

З охопленого полум'ям суховантажу в Азовському морі врятовано всіх членів екіпажу

У портах України оголошена льодова кампанія

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...