Топ Новини

КПІ нарешті дозволили обрати ректора

31 січня 2012 в 10:14
Кабмін на своєму вчорашньому засіданні усунув перешкоди для обрання нового ректора КПІ. Міністерство освіти та науки вже видало наказ про оголошення конкурсу.
studenti_vybori_KPI.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Кабінет міністрів України на своєму засіданні вчора, 30 січня, прийняв постанову щодо внесення змін до Статуту Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» (НТУУ «КПІ») «з метою приведення його у відповідність до законодавства України».

Про це повідомляє прес-служба міністерства освіти і науки, молоді та спорту.

«Таким чином, урядовим рішенням усунуто перешкоди в оголошенні конкурсу на зайняття посади ректора, які виникали у зв’язку з невідповідністю Статуту цього вищого навчального закладу із законодавством», - йдеться у повідомленні.

У зв’язку з цим, МОНмолодьспорту видало наказ №87 від 30 січня 2012 року «Про оголошення конкурсу на зайняття посади ректора Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут».

Нагадаємо, що студенти та викладачі хочуть бачити на цій посаді попереднього ректора - Михайла Згуровського, якого Д.Табачник погодився на вимогу студентів поки що призначити в.о.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...