Кожній четвертій українці на співбесіді пропонували «інтим»

6 грудня 2012 в 13:30
Більшість українців вважає роботу з «інтимом» формою проституції. Тим не менш, 4% опитаних жінок і 5% чоловіків зізналися, що хоча б один раз погоджувалися на подібні пропозиції.
rabota_trudovaya_3_650-430__znua.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Кожна четверта жінка (27%) і 7% чоловіків у віці від 20 до 35 років стикалася з пропозицією інтимних послуг під час проходження співбесіди при прийомі на роботу. Про це свідчать дані опитування, проведеного кадровим порталом Head Hunter.

Що стосується форми пропозиції, то в 55% таких випадків про інтим в службових обов'язках на співбесіді повідомляли прямим текстом, а в 45% - натяками.

Охочі отримати асистента або секретаря «з інтимом» висувають до кандидатів високі вимоги. Посада передбачає не тільки неформальні стосунки з керівником (25%) і супровід його у відрядженнях (27%), але і високі професійні навички (ведення діловодства, організація зустрічей, переговори з партнером, знання мов тощо) (25%) і ненормований робочий графік (23%).

Оклад посади «з інтимом» у більшості випадків невеликий. 42% опитаних зізналися, що за подібну роботу їм пропонували від 5 000 до 10 000 грн. Ще 28% назвали суму від 10 000 до 15 000 грн. І тільки 10% респондентів повідомили, що могли б заробити від 15 000 до 25 000 грн. Серед інших варіантів оплати фігурувала схема «оплата за результатами».

Чоловіки, і жінки однаково часто погоджуються на роботу з інтимом. У тому, що вони хоча б раз брали подібну пропозицію, зізналися 4% опитаних жінок і 5% чоловіків. Більшість погоджувалися через високу зарплату і вигідні умови (43%). 20% опитаних звинуватили в тому, що трапилося, складну фінансову ситуацію, неможливість знайти іншу роботу і навіть складнощі в особистому житті. Чоловіки серед інших причин вказували: «люблю секс», «мені подобається», «приваблива начальниця». Жінки - «не бачу, чому ці обов'язки повинні не подобатися».

Більшість респондентів (незалежно від статі) вважає роботу з «інтимом» формою проституції. П'ята частина респондентів вважає цю діяльність способом заробити більше грошей і побудувати кар'єру, але називають такий спосіб аморальним. Ще 26% вважають таку роботу порушенням закону і прав людини, а 22% опитаних вважають вимоги «інтимних послуг» сексуальним домаганням.

Жінкам притаманна більш критична і моралізаторська оцінка роботи з «інтимом». Вони частіше, ніж чоловіки, говорять про порушення прав людини і форму проституції. Чоловіки більш схильні бачити у такій роботі економічну вигоду і звичайний спосіб влаштувати особисте життя.

Дані були отримані в результаті опитування, що проходило серед зареєстрованих користувачів кадрового порталу Head Hunter у другій половині листопада 2012 року. В опитуванні взяли участь 3061 респондент, серед яких 57% - чоловіки, 43% - жінки у віці від 20 до 35 років.

Читайте також:

Інтернет-опитування: Українські менеджери вірять у свою моральність

Соціолог: В Україні будується ринково-феодальне суспільство, що живе на «подачках»

Половину українців не беруть на роботу через вік

Українських секс-рабинь постачають до 38 країн світу

За матеріалами:
Теги Соціум
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...