Конгрес США включив Україну до числа найбільш «піратських» країн світу

Поділитися
© Андрея Товстыженко, ZN.UA
Конгрес рекомендує уряду Америки звернути особливу увагу на вирішення проблем із порушенням авторських прав у Росії, Китаї, Україні, Швейцарії та Італії.

Конгрес США вважає Росію, Китай та Україну найбільш сприятливими з усіх країн для діяльності порушників авторських прав, йдеться у документі, опублікованому робочою групою конгресу з протидії міжнародному піратству.

«Недостатнє дотримання прав інтелектуальної власності в цих країнах завдає великої шкоди американським авторам і нашій економіці в цілому», - йдеться в документі.

При цьому укладачі документа відзначають, що Італія та Швейцарія в 2012 році потрапляють в цей список вперше, тоді як Росія, Україна і Китай вже були названі найбільш «піратськими» країнами у минулорічній доповіді.

На думку конгресменів, у Канаді та Іспанії, які раніше потрапляли у подібні списки, ситуація з дотриманням авторських прав значно покращилася.

В американських списках злісних порушників законів про захист авторських прав, як і раніше числяться російська соціальна мережа «ВКонтакте» і торрент-портал Rutracker. Торрент-портал згадується в списку нарівні з аналогічними ресурсами з Болгарії і з України - сайтами Zamunda і Demonoid.

Читайте також:

Україна повернулася у чорний список «піратських» країн

«ВКонтакте» просять видалити піратський контент

На користувачів EX.ua можуть завести кримінальні справи

Через інтернет-піратство проти України можуть застосувати санкції

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі