Топ Новини

Компанія Ахметова вирішила почати на Андріївському археологічні розкопки

20 квітня 2012 в 13:12
На місці знесених поряд з Андріївським узвозом будівель плануються провести археологічні розкопки. Окрім того, компанія Ахметова обіцяє не зносити дві історичні будівлі на Боричевому Току і встановити веб-камеру.
andreevskiy_spusk
Андрія Товстиженка

Компанія ЕСТА Холдинг має намір вивезти будівельне сміття з місця знесених будівель фабрики «Юність» поруч з Андріївським узвозом і підготувати майданчик для археологічних розкопок.

«Компанія інформує про початок підготовки майданчика для передачі археологам, які під керівництвом відомого українського фахівця Гліба Івакіна приступлять до розкопок з 1 червня 2012 року», - йдеться в повідомленні ЕСТА Холдинг.

Окрім того, компанія Ріната Ахметова, має намір встановити веб-камеру на сайті http://www.andreevskiy.com.ua/#vision/, для того щоб всі могли стежити за ходом будівельних робіт на закритому для киян Андріївському узвозі.

«Ми відмовилися від будівництва ділового центру «Андріївський». Зараз, повною мірою усвідомлюючи допущені помилки, процес обговорення майбутнього функціоналу некомерційного об'єкта буде максимально прозорим і відкритим», - заявив Микола Нестеренко, генеральний директор Компанії ЕСТА Холдинг.

Крім того, він запевнив, що «культурний простір» на місці знесених будівель на Андріївському узвозі і поряд з ним буде створюватися тільки після рішення незалежної громадської експертної ради.

Читайте також:

Захисники Андріївського узвозу проведуть в суботу мітинг

Будувати на Андріївському будуть тільки те, що схвалить громадськість, — Мінрегіонбуд

Київська влада обіцяє до Євро-2012 повністю відреставрувати Андріївський узвіз

Після Євро-2012 влада зробить закриту зону відпочинку для багатих на Трухановому острові, — БЮТ

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...