Топ Новини

Колесниченко заявив, що 1 млн підписів за закриття програми Шустера зібрав не він

2 червня 2012 в 15:24
Регіоналу Колесніченко відомо про 1 млн підписів за закриття програми «Шустер Live», однак це робив хтось інший. Сам Колесниченко питання про закриття програми піднімати не може, тому що його відразу ж звинуватять у наступі на свободу слова.
Kolesnicheko-8.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Народний депутат з фракції Партії регіонів Вадим Колесниченко спростував заяву ведучого програми «Шустер Live» про свою причетність до збору підписів за закриття цієї телевізійної передачі, повідомляє прес-служба Партії регіонів.

«З подивом дізнався про те, що я нібито збираю підписи за заборону програми «Шустер Live». Дійсно, два тижні тому під час однієї з інтернет-конференцій у мене спитали, чому на державному каналі транслюють передачі, які дискредитують уряд, владу і розвалюють Українську державу. Я відповів, що мені відомо про те, що в країні зібрано понад мільйон підписів за те, щоб закрити цю передачу. Однак ми це питання порушувати не можемо, бо в такому разі нас одразу звинуватять у цензурі і наступі на свободу слова», - повідомив Колесніченко.

«А такого ведучому, як Савік Шустер, займатися вириванням слів з контексту і піднімати рейтинг програми за рахунок маніпулювання фактами, щонайменше, негоже», - заявив регіонал.

Читайте: Регіонали зібрали 1 млн підписів за закриття програми Савіка Шустера

Нагадаємо, що в п'ятницю, 1 червня Шустер повідомив, що Колесниченко зібрав 1 млн підписів за закриття програми «Шустер Live».

Читайте також:

Громадські діячі закликали прийти 5 червня під Раду для захисту української мови


Регіонали, які представляють західні області, можуть не проголосувати за мовний закон

Для регіоналів бійки в парламенті - ознака демократії


Кравчук запевняє, що закон про російську мову проштовхують без відома Януковича

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...