Князь Монако Альбер II і Шарлен Уіттсток офіційно стали чоловіком і дружиною

1 липня 2011 в 15:53
Князь Монако Альбер II і південноафриканка Шарлен Уіттсток, яка отримала титул княгині Монако, оголошені чоловіком і дружиною на цивільній церемонії одруження в тронному залі князівського палацу карликової держави на Лазурному березі.

На запитання ведучого церемонії, голови держради Монако Філіпа Нармін про згоду вступити в шлюб, Альбер і Шарлен відповіли «так».

Доступ до тронної зали отримали близько восьми десятків осіб - близькі наречених і офіційні особи. У свою чергу, кілька тисяч монегасків - корінних жителів Монако - спостерігають за ходом церемонії на великих екранах, встановлених на площі перед князівським палацом.

Церемонія цивільного одруження почалася о 17 годині за місцевим часом (18:00 за київським) в тронному залі князівського палацу, що увінчує вершину скелі, що піднімається над портом. Вона триватиме не більше 40 хвилин. 

За словами глави держради Монако Філіпа Нармін, княжа церемонія досить проста, і вона, по суті, не відрізняється від одруження звичайних громадян. Спочатку були зачитані відповідні тексти, що включають положення цивільного кодексу і обов'язки подружжя, а згодом  питання про згоду вступити в шлюб.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...