Топ Новини

Книгарню "Сяйво" в черговий раз "повернули" киянам

19 липня 2011 в 15:07
Сьогодні, 19 липня, Київський апеляційний господарський суд залишив у силі рішення господарського суду м.Києва про повернення в комунальну власність приміщення книгарні «Сяйво».
akciya_syaivo_syayvo_650-430_znua.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Після підтвердження апеляційною інстанцією, рішення господарського суду м. Києва набуло законної сили. Це є підставою для реєстрації приміщення як об’єкта власності територіальної громади.

Заступник голови Київської міської державної адміністрації (КМДА) Олександр Пузанов підтвердив намір київської влади відновити роботу книгарні якомога швидше.

«Відтепер ми розпочинаємо комплекс заходів щодо організації на місці «Сяйва» сучасного книжкового магазину. Одразу після реєстрації права власності на приміщення, в ньому розпочнуться ремонтні роботи, – повідомив Олександр Пузанов. – Коли вони будуть закінчені, кожен бажаючий отримає можливість придбати класичну чи сучасну літературу українських та іноземних авторів у найвідомішому книжковому магазині столиці. Саме таке доручення ми отримали від голови КМДА Олександра Попова. Сподіваємося відновити роботу книгарні до дня визволення Києва».

Нагадаємо, приміщення книгарні, площею 363,8 кв. м., що знаходиться за адресою вул. Червоноармійська, 6, було продано у вересні 2009 року. У подальшому приміщення спочатку було здано в оренду, а потім перепродано.

Судами визнані недійсними: результати аукціону з продажу приміщення книгарні «Сяйво», договір купівлі-продажу приміщення книгарні «Сяйво», що був укладений між Шевченківською районною радою та ТОВ «Абріль-студіо» у 2009 році, а також договір, за яким приміщення було перепродано на користь третьої особи.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...