Топ Новини

Книга рекордів України скасувала всі досягнення «Доктора Пі»

21 листопада 2011 в 12:25
Книга рекордів України скасувала всі результати досягнень Андрія Слюсарчука, відомого як «Доктор Пі». Про це повідомляється у відповідній заяві проекту.

«Всі «досягнення» Слюсарчука А.Т. під час проведених експериментів рекордами більше не є. Вся інформація, пов'язана з цими експериментами з бази даних Книги рекордів та інших носіїв видалена», - сказано в документі.

У заяві вказується, що «досягнення» А.Слюсарчука могли б і залишитися у Книзі рекордів України у категорії «Людина, унікальні можливості», але з іншим розшифруванням, а саме: «Найбільший обман представників ЗМІ, наукової інтелігенції і всіх громадян України».

Згідно з повідомленням, протягом останніх років в Україні було проведено 3 експерименти що пов'язані із запам'ятовуванням значних обсягів інформації людиною, без застосування додаткових засобів. У цих експериментах, як спостерігачі були присутні представники Книги рекордів України.


Нагадаємо, стосовно А.Слюсарчука львівська міліція порушила 2 кримінальні справи - за підозрою у шахрайстві і за підозрою у використанні підроблених документів.

Кримінальні справи були порушені після публікацій у львівській газеті «Експрес», журналісти якої у низці публікацій доводять, що у «Доктора Пі» немає медичної освіти, а дипломи про вищу освіту — фальшиві. Також журналісти заявили, що встановлені А.Слючарчуком рекорди є шахрайством.

У квітні А.Слюсарчук обіграв найсильнішу у світі комп'ютерну програму з гри у шахи «Рибка-4». 23 червня 2009 року тодішній президент Віктор Ющенко привітав українського нейрохірурга А.Слюсарчука зі встановленням світового рекорду із запам'ятовування і відтворення людиною надвеликого обсягу інформації.


 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...