Топ Новини

Клюєв пообіцяв відкликати законопроект, що урізує допомогу на дитину

3 грудня 2011 в 12:09
Перший віце-прем'єр - міністр економічного розвитку і торгівлі України Андрій Клюєв заявив, що законопроект, який обмежував права сімей з дітьми на отримання матеріальної допомоги, буде відкликано урядом з Верховної Ради.
ohmadet_deti__rak_118.jpg
Андрія Товстыженка, ZN.UA

 

«Ми не дозволимо вводити ніяких додаткових довідок або обмежень. Навпаки, ми зобов'язані збільшувати допомогу і максимально спрощувати всі процедури. Держава повинна стимулювати підвищення народжуваності. Молоді матері мають відчувати турботу і підтримку», - цитує А. Клюєва його прес-служба.
 
Законопроект № 9516 «Про внесення змін до закону «Про державну допомогу сім'ям з дітьми»», внесений на розгляд парламенту 29 листопада 2011 року, пропонував ввести для отримання цієї допомоги необхідність додаткового надання довідки про склад сім'ї, а також про доходи всіх її членів. Також передбачалося обмежити право на отримання допомоги на дитину одиноким матерям, у яких середньомісячний дохід перевищує величину, яка розраховується як сума встановлених на момент звернення відповідних прожиткових мінімумів для кожної дитини і середньої зарплати в галузях економіки.
 
Наразі при народженні першої дитини українська сім'я отримує близько 27 тис. грн, другої - 54 тис. грн, третьої - 109 тис. грн. Міністерство соціальної політики, яке є автором даного законопроекту, пропонує для отримання цієї допомоги надавати довідку про склад сім'ї, а також про доходи всіх її членів. Якщо вони перевищують прожитковий мінімум дитини і середні зарплати в економіці, то в допомозі буде відмовлено.
 
Джерело в уряді стверджує, що буде ініційовано проведення службового розслідування в Кабміні щодо діяльності соціального блоку уряду.
За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...