Топ Новини

Київські пляжі закриваються через те, що їх перетворили на туалет

11 липня 2012 в 08:45
На 6-х пляжах столиці знайшли кишкову паличку. Екологи стверджують: якби туалетів вистачало на всіх відпочивальників, забруднень води не було б.
plazh.jpg
cit.ua

На 6-х пляжах столиці екологи знайшли кишкову паличку, купатися там не рекомендується.

"Дніпро почав цвісти два дні тому - на два тижні раніше, ніж у попередні роки. І з кожним роком цвітіння починається все раніше", - заявив еколог Володимир Борейко.

Проблема відсутності туалетів, за його словами, актуальна майже для всіх українських пляжів. Комунальники кажуть - вони за чисту воду, а забруднюють її відпочиваючі і власники катерів, які всі фекалії зливають у річку. "Після Євро нам залишилася хороша спадщина - 10 нового зразка туалетів, які ми додатково встановимо на пляжах, де у нас критична ситуація", - повідомив заступник директора КП "Плесо" Костянтин Пігуля.

Проте, комунальники зізнаються, що «спадщина Євро - це мізер у порівнянні з масштабами проблеми».

Тимчасово заборонили купання в таких водоймах, як: «Гаращиха» на пляжі «Пуща-Водиця», озері «Радунка» (пляж «Веселка»), озері «Тельбін», в протоках Дніпра на пляжах «Молодіжний» і «Передмістна Слобідка», а також у річці Десенка. Вода не відповідає нормам.

Щорічно столичні пляжі працюють не більше двох місяців. Потім за бактеріологічними показниками їх треба закривати. Але цього літа ситуація стала особливо критичною.

Читайте також:

СЕС заборонила купатися на деяких київських пляжах

В Україні відкрито дві третини пляжів

Відпочиваючі на Азовському узбережжі роз’їжджаються через дохлу рибу у морі

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...