Київрада перенесла повернення столичним вулицям історичних назв

10 листопада 2011 в 10:18
Київрада перенесла розгляд питання про повернення низці столичних вулиць історичних назв. За те, щоб відтермінувати розгляд цього питання, у четвер, 10 листопада, проголосували 75 зі 108 зареєстрованих у залі депутатів.
maydan_vremya_chasi__kiev.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Депутати Київради зійшлися на думці, що приймати таке рішення, яке стосується значної частини киян, оскільки мова йде про такі великі вулиці, як Червоноармійська, Фрунзе, Воровського, необхідно тільки після громадських обговорень. А їх на сьогодні не було проведено.

Таким чином, вирішено повернутися до проекту рішення після того, як відбудеться обговорення жителями столиці запропонованих перейменувань вулиць.

У поданому проекті рішення передбачається перейменувати вулицю Червоноармійську у Велику Васильківську, вулицю Фрунзе — у Кирилівську, а площу Фрунзе — у площу Петропавлівську, вулицю Воровського — у Бульварно-Кудрявську, вулицю Андрія Іванова — в провулок Бутишева, вулицю Аніщенка — у Левандовську, вулицю Аїстова — у вулицю Іпсіланті, вулицю Димитрова — у Ділову, вулицю Вєтрова — у вулицю Назарівську і провулок Делегатський — у Федорівський.

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...