Топ Новини

Ківалов відправив за бюджетні кошти в Англію свою секретарку

7 грудня 2011 в 08:10
Національний Університет «Одеська юридична академія» 30 листопада за результатами тендеру уклав угоду з Університетом Бакінгем (Великобританія) на послуги у сфері вищої освіти. Вартість угоди склала 158 тис грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Закупівлю проведено за процедурою «у одного учасника», що в обґрунтуванні пояснено відсутністю конкуренції.

Як повідомляє замовник, відповідно до постанови Кабміну від 13 квітня 2011 року №411, конкурсна комісія Одеської юракадемії по відбору на навчання студентів, аспірантів, науково-педагогічних та педагогічних працівників за кордоном затвердила відповідні списки студентів, які наказом Міносвіти і науки, молоді та спорту №991 від 25 серпня 2011 року рекомендовані на навчання та проходження стажування у провідних закордонних вищих навчальних закладах.

«У вищевказаних списках зазначена студентка Національного університету «Одеська юридична академія» Лакарова Ганна Андріївна», – повідомляється в обгрунтуванні.

Людина з таким ПІБ значиться як секретар приймальної ректора Одеської Юракадемії Сергія Ківалова, який також є народним депутатом від Партії регіонів.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...