Топ Новини

Кириленко вимагає від Азарова вплинути на непрофесійного Табачника

9 вересня 2011 в 09:48
Лідер партії «За Україну!» В’ячеслав Кириленко звернувся з депутатським запитом до прем’єр-міністра Миколи Азарова про незадовільну роботу Дмитра Табачника на посаді міністра освіти, повідомляє прес-служба партії.
biblioteka_deti_137.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

«До 1 вересня на місця не надійшли усі позиції підручників, а ті що надійшли, є не в повному обсязі. В залежності від регіону України рівень забезпечення підручниками становить від 50 до 90%», - йдеться у запиті.

На переконання В.Кириленка, це свідчить про вкрай незадовільну організацію Міністерством освіти підготовки, друку, розподілу та доставки на місця підручників. А це в свою чергу не дозволить вчасно розпочати навчальний процес у школах.

«Ця ситуація один в один нагадує минулорічну історію, - коментує В.Кириленко. - Уже другий рік поспіль через непрофесійність Табачника діти не забезпечені книжками. Як у таких умовах учитель зможе організувати навчальний процес, а діти здобувати належні знання? Хоча Кабмін цього року завчасно виділив гроші на друк підручників. Це свідчить лише про невміння Дмитра Табачника професійно виконувати свої обов’язки».

В.Кириленко вимагає від М.Азарова втрутитися в дану ситуацію та вжити дієвих заходів, аби якнайшвидше забезпечити школи підручниками в повному обсязі.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...