Топ Новини

Кендзьор: Підрахуй Ківалов знову взявся за фальсифікації

21 грудня 2011 в 15:10
За свідому фальсифікацію висновків Венеціанської комісії щодо проекту закону про засади державної мовної політики Сергій Ківалов не має морального права перебувати на посаді голови Комітету з питань правосуддя. Про це заявив народний депутат від партії «За Україну!» Ярослав Кендзьор.

Як відзначив депутат, два українофоба й автори «валуєвського» проекту закону про мовну політику Ківалов й Вадим Колесніченко в своєму бажанні знищити українську мову пішли на свідому фальсифікацію висновків шанованої міжнародної інституції - Венеціанської комісії за демократію через право, повідомляє прес-служба партії «За Україну».

«У висновку чітко зазначено, що проект є незбалансованим, оскільки його положення непропорційно посилюють позиції російської мови, за відсутності відповідних заходів, які б підтверджували роль української мови як державної, а також належним чином не забезпечують захист інших регіональних мов і мов меншин», - наголосив депутат.

Він підкреслив, що натомість «відомий в Україні підрахуй Ківалов та підрахуйчик Колесніченко свідомо вводять українську громадськість й фальсифікують висновки Венеціанської комісії».

«Я переконаний, що українофоб Ківалов не має права займати посаду голови Комітету з питань правосуддя й парламент його має негайно прибрати з цієї посади», - заявив Кендзьор.

Нагадаємо, що два автори проекту закону про мови, Ківалов та Колєсніченко, неодноразово заявили, що Венеціанська комісія нібито схвалила їхній законопроект. В той же час, висновки комісії є вкрай негативними щодо запропонованого регіоналами документу.

Прізвисько «підрахуй» Ківалов отримав за фальсифікації президентських виборів 2004 року. Колєсніченко поки що не мав аналогічного за масштабами досвіду.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...