Кабмін змусить українців вдвічі частіше розмовляти на патріотичні теми

2 березня 2012 в 18:53
Експерти нарікають на декларативність нової Концепції патріотичного виховання та на відсутність на вищому рівні чіткого розуміння перспектив розвитку країни в гуманітарній сфері.
ukraine.jpg
cit.ua

До 2017 року українці стануть майже вдвічі частіше розмовляти на патріотичні теми. Кабінет міністрів планує підняти цей показник прояву патріотизму населення з 9% до 17%.

Про це свідчить розроблена Кабміном Концепція загальнодержавної цільової соціальної програми патріотичного виховання населення на 2013-2017 рр., текст якої є у ​​розпорядженні ZN.UA.

Згідно з документом, кількість населення, що поважає народні традиції, з 2013 по 2017 рік зросте з 45% до 57%.

Крім того, автори документа сподіваються, що підвищення патріотизму підштовхне українців на трудові подвиги. Кількість людей, що працюють за фахом з повною віддачею, на думку авторів за 4 роки має зрости з 26% до 37%.

Передбачені концепцією заходи покликані збільшити кількість українців, які голосують на виборах за партії патріотичного спрямування, з 22% до 35%.

Зазначимо, що на реалізацію заходів з підвищення патріотизму планується щорічно виділяти 40 млн гривень.

Доктор політичних наук, старший науковий співробітник Інституту політичних і етнонаціональних досліджень Владислав Гриневич розповів ZN.UA про недоліки нової концепції.

«Поданий до розгляду документ, швидше, являє собою запит на фінансування без належного обґрунтування, а не серйозний документ із визначенням засад і основних напрямів патріотичного виховання», - заявив Гриневич.

«Головна проблема полягає навіть не у хибах концепції, що її представила Державна служба молоді та спорту, а у відсутності на найвищому рівні чіткого розуміння перспектив розвитку країни в гуманітарній сфері. Без вирішення цього питання будь-які «Програми» будуть приречені на провал, і єдиним їх «прагматичним наслідком» стане нераціональне ви трачання державних коштів», - зазначив експерт.

ZN.UA запрошує читачів до обговорення проекту концепції, з текстом якої можна ознайомитися на нашому сайті. Пропозиції та зауваження можна надсилати також і розробникам на e-mail: molodkharkivoda@ukr.net.

Подробиці читайте в свіжому номері «Дзеркала тижня. Україна» в статті Владислава Гриневича «П'ятирічка патріотизму у відсотках». ! Zn

Читайте також:

Партія регіонів «узаконить» російську мову до парламентських виборів

Комуністи планують поставити в Дніпропетровську пам'ятники Брежнєву і Щербицькому


У Тернополі продають зошити зі Сталіним і Леніним

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...