Топ Новини

Кабмін підготував законопроект про ліквідацію Комісії з суспільної моралі

10 травня 2012 в 15:24
Через півтора року після доручення Януковича Кабмін підготував законопроект про ліквідацію Нацкомісії з питань захисту суспільної моралі.
moral_cenzura28.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Кабінет міністрів пропонує вилучити з чинного закону «Про захист суспільної моралі» положення про статус та засади діяльності Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі. Відповідний проект закону був розроблений Міністерством юстиції та затверджений у четвер, 10 травня, під час урядового засідання, повідомляє прес-служба Мін'юсту.

Як наголошується в повідомленні, повноваження Нацкомісії з питань захисту суспільної моралі на практиці дублюють функції Міністерства культури, Державного комітету телебачення і радіомовлення та Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

Законопроектом пропонується визначити, що державний нагляд за дотриманням вимог закону «Про захист суспільної моралі» та законодавство в сфері захисту суспільної моралі в межах своєї компетенції будуть здійснювати центральні органи виконавчої влади в інформаційній та видавничій сфері, сферах культури, охорони здоров'я, освіти і науки, митниці, Міністерство внутрішніх справ, Генеральна прокуратура, Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення.

Експертизу продукції і видовищних заходів сексуального чи еротичного характеру, згідно з урядовим законопроектом, отримають право ініціювати державні та громадські організації, фізичні та юридичні особи, виробники і розповсюджувачі предметів і продукції, які звернуться з офіційним зверненням.

Нагадаємо, що ліквідація Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі передбачена указом президента від 9 грудня 2010 року «Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади».

Читайте також:

Нацкомісія з моралі з'ясує, чи пропагує насильство пам'ятник Сталіну в Запоріжжі

За законами «жанру» ...... в Україні почалася латентна кінореволюція

Нацрада по ТБ не виключає введення цензури

Гріх і сміх

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...