Топ Новини

Ізраїльській фірмі хотіли віддати кримські дитячі оздоровниці і найвідомішу лікарню

27 травня 2011 в 12:31
Проекти рішень президії Федерації профспілок України, якими володіє ZN.UA, містять два списки цілісних майнових комплексів (ЦВК) та об'єктів, подальше використання яких визнається недоцільним.

Серед них - ЦВК дитячого санаторію «Сонячний» (м. Очаків), санаторію для батьків з дітьми «Дубки» (м. Ірпінь), дитячого санаторію імені Щорса в Сосниці Чернігівської області, майнові комплекси ДП «Алуштакурортснаб» та АТП «Ялтакурорт». І перлина списку: ЦВК всесвітньо відомої оздоровниці- спеціалізованого спинального санаторію імені академіка Бурденка в Саках. Таким чином, недоцільними у використанні вбачаються  переважно дитячі оздоровниці і найвідоміша лікарня.

У другому додатку до проекту рішення ФПУ містяться об'єкти нерухомості: санаторій «Слов'янський» - підрозділ санаторно-курортного реабілітаційного центру «Слов'янський курорт» (Донецька обл.) та три адмінбудинки в Ялті і Львові.
 
Нагадаємо, кримський прем'єр Василь Джарти 24 травня поінформував президента Віктора Януковича про те, що ФПУ має намір передати ізраїльській фірмі санаторії, що належать кримським профспілкам.
 
Наступного дня прес-служба Генпрокуратури повідомила, що приватні структури за допомогою рейдерських схем скоротили загальну площу земельних ділянок санаторно-курортних комплексів ЗАТ «Укрпрофоздоровниця» в АР Крим з 120 гектарів майже на третину.
 
У проектах і поясненнях до них називається тільки одна фірма, яка може розглядатися в якості інвестора створюваної мережі санаторно-готельних комплексів. Це Engelinvest Group, девелоперська компанія, заснована ізраїльським бізнесменом Яковом Енгелем.
 
Докладніше читайте у свіжому випуску «Дзеркала тижня. Україна» в  статті Валентини Самар «Хрустікі».
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...