Топ Новини

Ізраїль на добу відгородився від усього світу і завмер, очікуючи Судного дня

25 вересня 2012 в 14:35
Ізраїль у вівторок закрив свій повітряний простір і призупинив транспортне сполучення у зв'язку з настанням важливої ​​дати в іудейському календарі Йом Кипура - Судного дня. В цей день вважається, що Всевишній виносить «вирок» нині живим на майбутній рік.
1.jpg
ieshua.org

Ізраїль у вівторок закрив свій повітряний простір і призупинив транспортне сполучення у зв'язку з настанням важливої ​​дати в іудейському календарі - Йом Кипура. Йом Кіпур, або Судний день, який починається близько 17 години за місцевим часом у вівторок, закінчиться ж він після 18 години у середу.

Протягом цього часу аеропорти Ізраїлю припиняють відправку і прийом авіарейсів. Авіасполучення було перервано у вівторок незабаром після полудня. Поновлення вильоту рейсів, як міжнародних, так і внутрішніх, очікується приблизно 21:00 в середу.

Рух громадського транспорту переривається у вівторок, приблизно о 14:00, а відновиться в середу, після 19:00. Виключення робиться тільки для автомобілів поліції, швидкої допомоги та пожежної охорони.

Рух поїздів перервано у вівторок, після 11:00, а відновиться після півночі (з середи на четвер).

Також у Судний день в Ізраїлі закриваються всі порти та сухопутні КПП, не працює радіо і телебачення, закриті всі без винятку торговельні та розважальні заклади.

Поліція в цей день працює в посиленому режимі, охороняючи місця масового скупчення людей. Особливі заходи безпеки введені в районах, де межують єврейські і арабські райони (в Єрусалимі, Яффо, Акко і ін), оскільки араби не дотримуються традиції Судного дня, що іноді призводить до їх сутичок з ультрарелігійними євреями.

Посилено охорону кордонів. Ізраїльська армія вводить на добу повну блокаду палестинських територій в Юдеї та в Самарії, а також продовжує блокаду сектора Газа. Винятки на кордоні будуть робитися тільки для гуманітарних випадків. Спецслужби попереджають про високу ймовірність нових провокацій з боку ісламістів, пов'язаних з протестами з приводу виходу в США фільму "Невинність мусульман". Напередодні Йом Кипура територія Ізраїлю піддалася обстрілу з Сирії.

Судний день тісно пов'язаний з єврейським новим роком - Рош-ха-Шана, - який в цьому році відзначався ввечері 16 вересня. Якщо в перший день року Всевишній відразу заносить в "книгу живих" праведників, то решті дається ще тиждень (Дні трепету) на покаяння і отримання прощення у тих, кому вони завдали образу в минулому році. У Судний же день вважається, що Всевишній виносить "вирок" нині сущим на майбутній рік.

У П'ятикнижжі Йом Кіпур називається ще й суботою субот. У цей день повинні дотримуватися всі заборони суботи, а також ще п'ять табу: не можна їсти, пити, вмиватися, вдаватися до плотських утіх, а також носити шкіряне взуття. Заборони можуть бути порушені, тільки якщо мова йде про порятунок життя.

Читайте також:

Іудеї всього світу відзначають Рош А-Шана - Новий рік за єврейським календарем

Іранська влада звинуватила Ізраїль у розпалюванні військового конфлікту

Удар Ізраїлю по Ірану може призвести до Третьої світової війни

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...