Топ Новини

Іванющенко увійшов до Наглядової ради при лінгвістичному університеті, щоб підняти авторитет лінгвістичної школи

3 жовтня 2011 в 10:15
При Київському національному лінгвістичному університеті створено Наглядову раду, до складу якої увійшли народні депутати Юрій Іванющенко, Таріел Васадзе (фракція Партії регіонів), Катерина Самойлик (фракція Компартії), міністр палива та енергетики Юрій Бойко. Очолив Наглядову раду керівник апарату Верховної Ради Валентин Зайчук.

Відповідний наказ Міністерства освіти і науки, молоді та спорту озвучив на першому засіданні ради в кінці минулого тижня ректор університету Роман Васько.

За його словами, основним завданням Наглядової ради стане сприяння університету в розвитку матеріально-технічної бази, нових інформаційних технологій, міжнародної діяльності "в умовах інтеграції України в європейський освітній простір".

Р.Васько також сподівається, що новостворена рада посприяє підвищенню авторитету української лінгвістичної школи на міжнародній арені, і, як наслідок, покращенню іміджу України у світі.

Представник Ю.Іванющенка заявив про намір депутата заснувати 20 іменних стипендій кращим студентам ВНЗ.

"Я б хотів залишити за собою сприяння у міжнародній діяльності. І я б хотів підтримати кращих студентів університету і заснувати 20 іменних стипендій, а також обладнати в університеті згідно з новими технологіями комп'ютерну аудиторію", - передав слова Ю.Іванющенка його представник.

Розміри стипендії будуть ще уточнюватись, "для того щоб вони мали реальне прикладне значення", - додав він.

Нагадаємо, у липні Дарницький районний суд Києва визнав такою, що не відповідає дійсності інформацію про злочинне минуле народного депутата від Партії регіонів Юрія Іванющенка ("Юра Єнакієвський") і зобов'язав журналіста Станіслава Речинського спростувати інформацію, що Ю.Іванющенко причетний до низки тяжких злочинів.

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...