Топ Новини

Істерія з приводу "кінця світу" в США сягнула апогею, американці масово вимагають від НАСА розповісти, як це станеться

21 грудня 2012 в 08:21
Передвіщений древніми майя кінець світу, який має настати сьогодні, викликав небувалий інтерес американців до космосу. Кількість дзвінків у NASA зросла у три рази.
conec_sveta_.jpg
sumanl.com.np

Фахівці NASA роблять все можливе, аби заспокоїти досить численних американців, які побоюються, що у п'ятницю, 21 грудня, настане кінець світу.

Представник NASA Двейн Браун пояснив, що у звичайний час в цьому управлінні отримують приблизно 90 дзвінків або листів від громадян, охочих поставити запитання про космос. Проте останнім часом надходить від 200 до 300 таких звернень на тиждень, причому в більшості випадків люди запитують саме про кінець світу.

Зокрема, багатьох цікавить навіть не сам факт апокаліпсису, а те, яким чином він настане: наприклад, фахівці отримали питання про те, чи вибухне Сонце, чи може відбутися зіткнення Землі з іншою планетою.

У підсумку у NASA на спеціальному сайті розмістили фільм, мета якого - довести, що кінця світу поки боятися не слід. Окрім того, на сайті публікуються висловлювання іменитих учених, які пояснюють, що людству 21 грудня нічого не загрожує.Цей сайт викликав чималий інтерес - вже зафіксовано 4,6 млн відвідувань.

Читайте також:

Курс долара хвилює українців більше за «кінець світу»

Путін повідомив, коли настане кінець світу

Українці добре інформовані про «кінець світу», але мало вірять і майже не готуються

Кінець світу передбачити не майя, а ацтеки

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...