Топ Новини

Іспанська старенька, яка знівечила старовинну фреску з Ісусом, вимагає від церкви «гонорар» (ФОТО)

21 вересня 2012 в 10:01
Витвір іспанської старенької, яка знівечила старовинну фреску, без дозволу взявши її на «реставрацію», привернув у маленьке місто Борха натовпи туристів, а церква, в якій висить "відреставрована" фреска, заробила тисячі євро на відвідувачах. Тепер 80-річна Сесілія Хіменес вимагає свою частку від цих багатств. Гроші жінка переведе у фонд боротьби з м'язовою атрофією, на яку страждає її син.
1.jpeg
baby.ru

Іспанська старенька, яка знівечила старовинну фреску XIX століття з Ісусом, вимагає з церкви грошей за свої витівки.

Історія іспанської старенької, яка, не запитавши, взялася реставрувати фреску і в результаті замість зображення Ісуса Христа створила "портрет волосатої мавпи", не закінчилася тим, що пенсіонерка прославилася на весь світ.

Її витвір привернув у маленьке місто Борха натовпи туристів, а церква, в якій висить "відреставрована" фреска, заробила тисячі євро на відвідувачах - тепер 80-річна Сесілія Хіменес вимагає свою частку від цих багатств.

Новина про невдалу спробу реставрації стала сенсацією в інтернеті: користувачі прозвали результат праць старенької "Дивись, мавпа!" і багато хто вирішив своїми очима побачити зіпсоване зображення Христа, відзначає The Telegraph. Туристи вирушили до церкви міста Борха, де їм довелося платити по чотири євро за вхід - тільки за перші чотири дні церква виручила з цього більше двох тисяч євро.


Плата за вхід була встановлена, щоб швидше зібрати потрібну суму на відновлення фрески в її первісному вигляді, зазначає Ars Technica. Однак Сесілія Хіменес вважає, що церква ніколи не змогла б зібрати цю суму, якби не її благородний порив відновити фреску, і вимагає свою частку.

Отримання грошей для пенсіонерки справа принципу: вона збирається не привласнити їх, а перерахувати на благодійні цілі. Ці гроші, в разі перемоги, жінка переведе у фонд боротьби з м'язовою атрофією - її син страждає від цієї недуги.

Сесілія Хіменес зізнається, що дещо оговталася від неспокою останнього часу, і вважає, що їй мають компенсувати її страждання. Мабуть, не дуже бабусі сподобалося бути інтернет-мемом, відзначає Gawker.

Тим часом реставратори збираються на зустріч, щоб обговорити, чи можливо очистити фреску від слідів роботи пенсіонерки і реінкарнувати зображення Ісуса. Їхню ідею підтримують родичі художника, фреска якого потрапила в невмілі руки Сесілії Хіменес. Але інтернет-користувачі проти: майже 18 тисяч осіб підписалися під онлайн-зверненням залишити витвір старенької недоторканим, пише AFP.

До речі, нещастя самої Сесілії Хіменес можуть не обмежитися ганебною славою на весь світ. Влада Іспанії заявила, що вона не мала права братися за реставрацію фрески без дозволу. Так що старенькій, швидше за все, доведеться відповідати перед законом.

Читайте також:

Гарвардський професор виявила в Ісуса Христа дружину

Геологи перевірили дату страти Ісуса Христа

Археологи знайшли перше не письмове підтвердження існування Віфлеєму

Іранські богослови передрікають крах християнства за Євангелієм від Варнави

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...