Топ Новини

Іранські богослови передрікають крах християнства за Євангелієм від Варнави

25 травня 2012 в 13:04
У 41-му розділі рукопису, справжність якого ще не доведена, нібито сказано, що "немає Бога крім Аллаха, і Мухаммед пророк Його". А також у манускрипті йдеться, що Ісус Христос не зазнав смерті на хресті, але що він сам передбачив прихід Пророка Мухаммеда. В Ірані і Туреччині багато хто впевнений, нове "Євангеліє" стане поштовхом для перевороту не тільки в житті світових релігій, а й у всій світовій політиці.
varnava.jpg
dailymail.co.uk

Іранські богослови, вивчивши стародавній манускрипт, який у 2000-му році був вилучений турецькими митниками у торговців антикваріатом, прийшли до висновку, що християнство очікує крах.

Припускають, що цей текст, написаний на сірійському діалекті арамейської мови на аркушах пергаменту, вироблених зі шкір тварин, є Євангелієм апостола Варнави - засновника Кіпрської церкви і одного з учнів Христа. На цю інформацію звернули увагу у Ватикані, пише британська газета The Daily Mail.

Стародавній рукопис розповідає про життя і діяння Ісуса Христа і нібито написаний самим апостолом. Манускрипт був вилучений митниками в аеропорту Турецької республіки Північного Кіпру.

Після конфіскації рукопис 12 років лежав у сховищі речдоків турецького управління безпеки. І тільки зараз після запиту Етнографічного музею Анкари у генпрокуратуру його передали вченим для дослідження та подальшої передачі в музей.

За повідомленням іранської преси, манускрипт був створений в V або VI столітті нашої ери, тобто задовго до народження Пророка Мухаммеда, але пророкує його прихід і появу ісламу. У повідомленні наводиться текст з 41-го розділу рукопису, де нібито сказано наступне: "Бог зник, бо Архангел Михайло керував ними (Адамом і Євою) з небес, (і) коли Адам повернувся, він побачив, що поверх небесних воріт написано "Ля Елахі ела Аллах, Мухаммед расул Аллах", що означає, що "немає Бога крім Аллаха, і Мухаммед пророк Його". Крім того, як стверджують іранські джерела, в манускрипті нібито сказано, що Ісус Христос не зазнав смерті на хресті, але що він сам передбачив прихід Пророка Мухаммеда.

Хоча манускрипт зберігається в Анкарі, саме іранські дослідники розповіли всьому світу про результати його дослідження. Спостерігачі вважають, що це добре вписується в ідеологію Ісламської республіки, яку характеризує нетерпиме ставлення до християнства.

Між тим пізніше до голосів з Ірану приєдналися і думки турецьких фахівців, які заявили, що нове "Євангеліє" стане поштовхом для перевороту не тільки в житті світових релігій, а й у всій світовій політиці.

У той же час, світове співтовариство скептично сприйняло всі ці звістки, багато експертів ставлять під сумнів справжність манускрипту, хоча в Туреччині переконані в зворотному. Інтерес до знахідки знову загострився в лютому 2012 року, коли прийшли повідомлення, що Ватикан звернувся до турецької влади з офіційним проханням ознайомитися з манускриптом. Яку відповідь підготували у Туреччині, поки не відомо

Філ Лолер, автор католицького порталу CatholicCulture.org назвав висновки іранських дослідників "сміховинним викликом Ірану християнству".

У лютому цього року турецькі фахівці повідомляли, що факт приналежності тексту християнському святому Варнаві ще не доведений. "Наші фахівці змогли провести початковий аналіз віку рукопису та його мови. Однак більш точні дані будуть тільки після того, як за дослідження візьмуться представники академічних кіл", - сказав Зюлькуф Їлмаз, керівник департаменту музеїв Головного управління у справах культурних цінностей і музеїв Туреччини.

Читайте також:

У Канаді з'явився посібник для мусульман: чоловік повинен керувати дружиною, «б'ючи її палицею»

Кандидат у мери Лондона пообіцяв мусульманам перетворити британську столицю на «світоч ісламу»


Facebook в Ірані оголосили гріхом

Британський уряд дозволив звільняти з роботи за відкрите носіння натільного хрестика

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...