Іран відмовився від іноземної допомоги жертвам землетрусу

13 серпня 2012 в 12:25
Пропозиції ФРН, Росії та інших країн надати допомогу жертвам руйнівного землетрусу в Ірані відкинуті урядом в Тегерані. За останніми даними, жертвами стихії в Ірані стали більше 300 осіб.
640x392_89699_231945.jpg
alarabiya.net

Іран відкинув заклик цілої низки держав надати йому допомогу в подоланні наслідків руйнівного подвійного землетрусу, що стався напередодні у північно-західній частині країни. З пропозиціями про надання допомоги Ірану виступили, зокрема, США, Німеччина, Туреччина, Тайвань, Сінгапур і Росія.

Іранський Червоний Півмісяць заявив, що країна має в своєму розпорядженні достатні ресурси і персонал, щоб обійтися без сторонньої допомоги, проте подякував світовому співтовариству за готовність прийти на виручку. Згідно з офіційними повідомленнями, Тегеран створив спеціальний фонд для того, щоб швидко відновити зруйновані села у гірській місцевості перед суворою зимою, яка почнеться через 4 місяці.

- Число жертв землетрусу в Ірані досягло 306 осіб

Держава виділила спеціальну допомогу у розмірі 1000 доларів в перерахунку на кожну постраждалу сім'ю і гарантувала дешеві іпотеки на суму до 6000 доларів. У район лиха постачаються продовольство, медикаменти, намети, ковдри і все необхідне.

В результаті двох підземних поштовхів силою 6,4 і 6,3 бала за шкалою Ріхтера в сільських районах на північний захід від міста Тебріз загинули за останніми даними, 306 людей, ще понад 3000 отримали травми. Землетрус викликав сильні руйнування у 230 селах, деякі з них були повністю зруйновані.

Читайте також:

Число жертв землетрусу в Ірані досягло 306 осіб

Число жертв землетрусу в Ірані зросло до 220

У результаті землетрусу в Китаї дві людини загинули, сотні поранено

Через землетрус в Італії зупинилися заводи Ferrari, Maserati і Lamborghini

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...