Топ Новини

Інтернет у столичному метро з'явиться не раніше 2013 року

7 березня 2012 в 08:33
До Євро-2012 у київському метро інтернету не буде. Столична влада тільки починає підшукувати інвесторів для проекту модернізації мережі мобільного зв'язку у київському метрополітені.
o.jpg
fxfp.ru

Послуга мобільного інтернету у столичному метро, яку мали намір запустити до чемпіонату Євро-2012, не зможе з'явитися вчасно.

Однак проект модернізації мережі мобільного зв'язку у київському метрополітені нарешті зрушив з мертвої точки, пише «Коммерсант-Украина».

6 березня Головне управління економіки та інвестицій Київської міської державної адміністрації оголосило конкурс із залучення інвестора для проекту, який передбачає будівництво мережі, яка охопить 44 станції (окрім 6 наземних).

Переможець конкурсу має внести до міського бюджету 3,5 млн грн на розвиток соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури Києва. Орієнтовна вартість проекту - близько 70 млн грн.

Проект передбачає, що роботи з модернізації мережі проведе генеральний підрядник - переможець інвестконкурсу, а потім продасть мережу консорціуму з трьох мобільних операторів.

За словами начальника управління з питань інвестиційної політик КМДА Олега Світличного, на проведення конкурсу піде близько місяця. Ще півроку у переможця конкурсу буде на розробку та затвердження проектно-кошторисної документації і два місяці на подачу графіка фінансування і реалізації проекту.

«Навіть якщо не враховувати всі процедури і почати закуповувати обладнання зараз, до чемпіонату можна встигнути побудувати мережу хіба що на центральних станціях», - стверджує директор департаменту регуляторно-правового забезпечення «Київстара» Андрій Осадчук.

Практично всі оператори стверджують, що переможцем конкурсу стане компанія ЕСУ, «дочка» австрійського концерну EPIC і власник 92,79% акцій «Укртелекому». Вона працює на українському ринку з 2005 року і неодноразово виступала підрядником з будівництва мереж МТС і «Київстару». У самій компанії свою участь у конкурсі не коментують.

Читайте також:

Частка користувачів мобільного зв'язку в Україні зросла до 85%

Харківський метрополітен закупив табличок на два мільйони гривень

WikiLeaks виявив в Україні компанії, які шпигують за українцями в інтернеті

У київському метро до Євро-2012 покращать мобільний зв'язок

За матеріалами: Коммерсантъ-Украина
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...