Топ Новини

Хорошковський не бачить терористичної загрози в Україні

24 травня 2011 в 15:35
Голова Служби безпеки України Валерій Хорошковський не бачить на сьогоднішній день серйозної загрози проявів тероризму в Україні.
horoshkovsky_mediananny.com.jpg
mediananny.com

«Сьогодні ми не бачимо серйозної загрози тероризму. Але це не означає, що дана ситуація може приспати нашу пильність», - заявив В.Хорошковський на прес-конференції у Дніпропетровську у вівторок, 24 травня.

За його словами, питання можливих загроз тероризму в Україні опосередковано обговорювалося сьогодні у Дніпропетровську на засіданні Ради керівників органів безпеки і спеціальних служб держав - учасниць СНД.

«Під час засідання було відзначено, що на даному етапі Україна не є зоною підвищеного ризику терористичної загрози. У той же час ми не знижуємо наші можливості і посилюємо роботу в цьому напрямку, зокрема, вдосконалюємо діяльність Антитерористичного центру та взаємодію у межах Співдружності», - підкреслив В.Хорошковський.

Раду органів безпеки і спеціальних служб держав - учасників СНД створено у березні 1997 року, вона є координаційною структурою співробітництва національних спецслужб у рамках СНД, об'єднуючи зусилля партнерів у вирішенні спільних проблем протидії транснаціональній злочинності.

У ювілейному засіданні взяли участь керівники спецслужб 11 країн, у тому числі директор ФСБ Російської Федерації Олександр Бортніков, голова КДБ Республіки Білорусь Вадим Зайцев. В якості спостерігачів у засіданні взяли участь представники спецслужб Німеччини, Італії, Франції.

Терористичні акти в Україні - явище відносно нещодавнє і характерне лише для останнього року. Раніше їх у країні практично не було.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...