Топ Новини

Харківський тролейбусний страйк повториться у Черкасах

15 серпня 2011 в 11:10
Працівники КП «Черкасиелектротранс» Черкаської міської ради повідомили, що змушені страйкувати через заборгованість по зарплаті та через борг держави перед їхнім підприємством.
trolleybus_DSC0520.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

За словами виконувача обов’язків директора КП «Черкасиелектротранс» Віталія Дядченка, борг держави перед підприємством за пільгові перевезення окремих категорій громадян на сьогодні становить 39 млн грн. Держава виплатила підприємству 5 млн грн. Для оптимізації роботи необхідно щонайменше ще 9 млн грн.

«Я вже звертався до обласної ради з питанням про шляхи поліпшення кризової ситуації. Необхідні додаткові кошти відповідно до виконаних робіт по перевезенню пільговиків, потрібно погасити тіло кредиту, що взяли навесні 2011 року і який підприємство зараз сплачує. Це надасть змогу погасити заборгованість по заробітній платі», — повідомив В.Дядченко.

ЗаборгованістьКП «Черкасиелектротранс» до пенсійного фонду разом з пенями та штрафом складає більше 12 млн грн. Це не дає змогу працівникам вчасно піти на пенсію, або зробити її перерахунок. Рухомий склад парку не оновлюється, а наявний ремонтувати – бракує коштів.

На підприємстві існує заборгованість по заробітній платі, працівники ще не отримали заробітну плату за травень 2011 року. Загальна заборгованість на підприємстві складає за травень – 900 тис грн., за червень – 1 млн 700 тис грн., за липень – близько 1 млн 800 тис грн. До кінця року заборгованість по заробітній платі буде 6 місяців.

Попереджувальні листи про страйк були вже направлені голові Черкаської обласної державної адміністрації Сергію Тулубу, голові Верховної Ради Володимиру Литвину, прем’єр-міністру України Миколі Азарову, президенту України Віктору Януковичу.

Нагадаємо, 2 серпня у Харкові не вийшли на роботу всі працівники тролейбусного депо № 3 та деякі працівники тролейбусного депо № 2 — всього близько 2,5 тис. осіб. Робітники вимагали погашення заборгованості із зарплати - близько 6 млн грн, поновлення відрахувань до Пенсійного фонду, на базі яких робітникам буде нараховуватися пенсія, зупинки реорганізації КП «Міськелектротранс». Наступного дня всі працівники вийшли на роботу.

За матеріалами: Прочерк
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...