Топ Новини

Харківські чорнобильці попросили патріарха Кирила помолитися про напоумлення Януковича

23 листопада 2011 в 15:47
Громадська організація «Харківський міський комітет ветеранів Чорнобиля» звернулася до патріарха московського і всієї Русі Кирила з проханням молитися про напоумлення Президента Віктора Януковича.

У зверненні, підписаному головою організації Володимиром Проскуріним, чорнобильці нагадали патріархові, що Янукович переміг на президентських виборах з його благословення та за підтримки більшості членів їхньої організації.

Автори документа поскаржилися патріарху на неотримання пенсій, які держава зобов'язана виплачувати їм згідно з рішеннями судів.

"Якщо президент України не знає, де взяти кошти на виплату пенсій пільговим категоріям громадян, то ми можемо підказати: потрібно вводити податок на розкіш, а не забирати в людей останнє", - говориться в листі.

Чорнобильці заявляють, що вони, як православні люди, вважають гріхом порушення Януковичем своєї передвиборчої обіцянки «почути кожного».

«Просимо Ваших архипастирських молитов, у тому числі і про напоумлення нашого Президента, який прийшов до влади і за Вашими молитвами», - говориться в листі чорнобильців.

Нагадаємо, що чорнобильці кілька місяців протестують проти наміру влади урізати їхні пільги. Акції супроводжуються захопленням пенсійних фондів в областях, а також голодуванням.
 

За матеріалами: Українські новини
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...