Топ Новини

Хакери оголосили війну Росії - «державі тиранії»

3 листопада 2012 в 14:59
Оголошення війни хакери групи GhostShell пояснили тим, що Росія «занадто довго була державою тиранії» і загрузла в корупції, а її громадяни «змушені жити в ізоляції від решти світу».
Хакерська група GhostShell заявила про початок кібервійни з Росією і опублікувала близько 2,5 мільйонів акаунтів і різних записів державних, правоохоронних, освітніх, фінансових, медичних та інших установ. Свої дії хакери назвали Project BlackStar і заявили, що вони спрямовані проти російського уряду.
 
Заяву групи опубліковано на ресурсі pastebin.com, який і раніше використовувався для повідомлень про зломи. Там же викладено посилання на вкрадені дані.
 
Свій вчинок GhostShell пояснили тим, що Росія «занадто довго була державою тиранії» і загрузла в корупції, а її громадяни «змушені жити в ізоляції від решти світу». У заяві наголошується, що, «хоча країна переживає важкі часи і багато людей голодують, російський уряд знаходить ресурси для фінансування шпигунів», і згадується справа про незаконний експорт мікроелектроніки із США в РФ.
 
Серед викладеної інформації - опис баз даних і списки файлів, розміщених на зламаних серверах, а також велика кількість адрес електронної пошти, зокрема з логінами і паролями. У деяких випадках паролі зашифровано. Файли, які хакери віднесли до урядової інформації, містять тільки email-адреси, причому багато з них розміщені на безкоштовних поштових службах.
 
У червні 2012 аналогічну кібервійну GhostShell оголошували Китаю. Останньою відомою досі акцією групи є заявлений злом сайтів ста провідних світових університетів, викликаний невдоволенням системою освіти США - її дорожнечею і «макдональдизацією».
 
Читайте також:
 
 
 
 
 
 
За матеріалами: Лента.ру
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...