Топ Новини

Грузинська опозиція проводить акцію біля стін парламенту

25 травня 2011 в 12:47
Опозиційні «Народні збори», на чолі з екс-спікером парламенту Ніно Бурджанадзе, яка вимагає відставки президента Грузії, у середу вдень перемістили свою акцію до парламенту, на проспекті Руставелі, де почали «облаштовувати територію».

Планувалося, що «Народні збори» проводитимуть акцію на площі Свободи, проте, лідери прийняли рішення зупинитися у декількох сотнях метрів, зайнявши трибуну, що будується для президента, який за традицією 26 травня приймає військовий парад на честь Дня незалежності.

В акції беруть участь кілька тисяч осіб. Н.Бурджанадзе продовжує закликати населення підтримати «Народні збори». Вона попросила кожного учасника акції надіслати своїм друзям по одному смс-повідомленню, із закликом прийти на мітинг. Також Бурджанадзе звернулася до лідерів інших політичних партій, закликаючи їх прийти на акцію, а присутніх повідомила, що акція перед парламентом буде тривати всю ніч.

Учасники акції заблокували рух на проспекті Руставелі на ділянці перед парламентом, встановивши металеві конструкції. До місця проведення акції під'їхала машина зі сценою і динаміками.

«Наше головне завдання і наші найближчі плани - не дати головнокомандувачу країни Михайлу Саакашвілі прийняти парад 26 травня", - заявив один з лідерів «Народного зібрання» Гія Кобахідзе.

Поліція не робить ніяких дій. Термін заявки, поданої «Народним зібранням» на проведення акції до мерії, закінчується опівночі.

В останні дні лідерам «Народних зборів» не вдається зібрати багатотисячну акцію. Протягом п'яти днів акція проходила перед будівлею Громадського телебачення.

Н.Бурджанадзе раніше заявила, що число учасників акції принципове для її подальших дій, звинувативши владу - у створенні перешкод для прихильників «Народного зібрання», а решту опозицію, яка дистанціювалася від «Народного зібрання» - у пасивності.

Н.Бурджанадзе заявила, що якщо на площу Свободи не прийде «достатнє число людей», вона буде вважати це «поразкою грузинського народу». За її словами, для подальших дій їй необхідна «критична маса» у 50-60 тис. осіб.

Президент Грузії Михайло Саакашвілі назвав дії «Народних зборів» та Ніно Бурджанадзе маскарадом, який не дозволить зупинити розвиток країни.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...