Топ Новини

Громницька подала до суду на Гужву

17 січня 2012 в 13:21
Колишній генеральний директор «Сегодня Мультимедиа» Олена Громницька подала позов на колишнього головного редактора газети «Сегодня» Ігора Гужву про захист честі, гідності та ділової репутації.

За її словами, для неї було принципово важливо «щоб розслідування завершилося і довело її невинність».

Своє рішення залишити компанію, вона мотивує тим, що прагне уникнути непотрібних ризиків, пов'язаних з неоднозначним сприйняттям її особистості частиною колег.

Вона зазначила, що головним мотивом для неї у діяльності є репутація й інтерес компанії, в якій вона працює, саме тому, незважаючи на свою правоту, їй довелося піти з роботи.

Нагадаємо, 8 грудня представники редакції «Сегодня» оголосили передстрайковий стан через незгоду з редакційною політикою гендиректора Олени Громницької. Вони висунули вимоги розслідувати конфлікт і «припинити цензуру». Пізніше було проведено службове розслідування щодо дій Громницької, а також щодо організації роботи редакції під керівництвом Гужви.

13 грудня гендиректора і головного редактора усунули від виконання посадових обов'язків.

17 січня наглядова рада оприлюднила своє рішення, за яким І.Гужву звільняють з посади головреда, а О.Громницька йде за власним бажанням з поста гендиректора видавничого холдингу «Сегодня мультимедиа».

За матеріалами: Телекритика
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...