Топ Новини

Главком ВПС Ізраїлю відмовився їздити на німецькому автомобілі

7 червня 2012 в 11:30
Командувач військово-повітряними силами Ізраїлю відмовився від нового службового Volkswagen Passat. Його мати пояснила рішення сина тим, що «його діди, дядьки, їхні діти - всі стали жертвами Голокосту».
70.jpg
dover.idf.il

Командувач військово-повітряними силами Ізраїлю Амір Ешель, нащадок жертв Голокосту, відмовився від нової службової машини через те, що вона зроблена в Німеччині.

Як генерал-майор, Ешель мав право на німецький Volkswagen Passat, але вважав за краще залишитися з американським Chevrolet Malibu, який він отримав ще до підвищення.

Його матір Една, яка пережила геноцид європейського єврейства в роки Другої світової війни, пояснила рішення сина тим, що «його діди, дядьки, їхні діти - всі стали жертвами Голокосту».

«Ми ніколи не були в Німеччині і, напевно, ніколи туди не поїдемо. Ми уникали придбання німецьких товарів, проте відкрито ця тема у нас в родині не обговорювалася. Ми майже не говорили про Голокост, але пам'ять про нього глибоко сидить в Амірі», - наводить газета її слова.

Сам Ешель назвав відмову від нового автомобіля «особистим рішенням, що йде від серця і розуму», пишуть ізраїльські ЗМІ з посиланням на оточення генерала, який публічно не висловлювався на цю тему.

Зазначимо, що за ініціативою Ешеля в 2003 році ізраїльські винищувачі пролетіли над Освенцимом - колишнім нацистським табором смерті, і він сам очолив пілотажну групу.

Нагадаємо, нещодавно резонанс в ізраїльській пресі отримало рішення Тель-Авівського університету скасувати концерт з творів німецького композитора XIX століття Ріхарда Вагнера. Його музика в Ізраїлі асоціюється з нацистським режимом і впродовж десятиліть перебуває під негласним бойкотом.

Читайте також:

Литовські історики встановили прізвища тисячі литовців, які брали участь у Голокості

Бабин Яр: життя і смерть поруч

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...