Топ Новини

Глава греко-католиків Святослав відвідав митрополита Володимира в лікарні

11 березня 2012 в 08:32
Святослав запевнив Володимира у постійній молитві за його швидке одужання і подарував репринт Бучацького Євангелія.
shevchuk_sabodan3.JPG
ugcc.org.ua

Предстоятель Української Греко-католицької церкви Святослав (Шевчук) в суботу, 10 березня відвідав у лікарні Володимира (Сабодана), предстоятеля Української православної церкви (МП). Братська зустріч відбулася з ініціативи глави УГКЦ, повідомляє прес-служба церкви.

Під час візиту Святослав запевнив Володимира у постійній молитві за його швидке одужання. Він також із задоволенням підтвердив, що самопочуття митрополита Володимира поступово поліпшується, а «це означає, що молитва всіх християн і людей доброї волі приносить свої плоди».

Блаженніший Святослав розповів Блаженнішому Володимиру про майбутній візит делегації Всеукраїнської ради церков і релігійних організацій у Брюссель, який запланований на 21-23 березня. Мета візиту - продемонструвати представникам європейської спільноти, що Україна є християнською країною, в якій мирно співіснують різні конфесії та релігійні організації. Митрополит Володимир висловив слова підтримки такій ініціативі ради.

На завершення зустрічі Блаженніший Святослав подарував Блаженнішому Володимиру репринтн видання Бучацького Євангелія. Його російськомовна версія наразі готується до друку.

Бучацьке Євангеліє - пам'ятка книжкової писемності XII-XIII ст., Збірник євангельських читань, виписаних з Чотириєвангелія і призначених на кожне свято. Пам'ятник - з Галицько-Волинської землі. У XV в. зберігалося в монастирі в с. Городище (Галичина), пізніше - у Василіянському Хрестовоздвиженському монастирі в Бучачі. Зараз знаходиться в Національному музеї у Львові.

Нагадаємо, що з жовтня минулого року митрополит Володимир перебуває в лікарні. На початку грудня предстоятеля УПЦ МП виписали з реанімації і перевели в реабілітаційну палату.

Читайте також

Митрополит Володимир запевнив, що управляє церквою


Митрополит Володимир спростував чутки про розкол у УПЦ МП


Глава УПЦ МП вважає, що політика - не церковна справа


Митрополит Володимир: Зараз домагатися автокефалії УПЦ МП небезпечно і не потрібно

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...