Гімн Києва оберуть на референдумі у 2013 році

17 грудня 2012 в 09:42
На референдум будуть винесені дві пісні про Київ: «Як тебе не любити, Києве мій» І. Шамо на вірш Д. Луценка і «Київський вальс» П. Майбороди на вірш А. Малишка.
kiev_job2.jpg
studentur.com.ua

Департамент культури та комісія Київради з питань культури та туризму підтримали ініціативу провести в 2013 році референдум про обрання гімну Києва. Про це повідомляє прес-служба глави зазначеної комісії Олександра Бригинця.

«Питання визначення гімну Києва вже більше двох років висить у повітрі, тому, треба якомога швидше провести референдум і визначитися з головною піснею столиці», - заявив він.

За його словами, у березні 2010 року був проведений конкурс, на якому не був визначений остаточний переможець між піснями «Як тебе не любити, Києве мій» І. Шамо на вірш Д. Луценка і «Київський вальс» П. Майбороди на вірш А. Малишка. У зв'язку з чим було запропоновано визначитися з піснею-символом столиці під час проведення виборів до органів місцевого самоврядування за допомогою референдуму.

«На референдум будуть винесені дві зазначені пісні про Київ. Сподіваюся, що пісня-переможець буде затверджена Київрадою як офіційний гімн столиці України», - заявив Олександр Бригинець.

Читайте також:

Кличко повідомив про намір влади ліквідувати самоврядування в Києві

Київ вирішили розділити на зони

Київрада визнала Пейзажну алею пам’ятником природи

 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...