Герман - за ліквідацію національних творчих спілок і нову гуманітарну політику

22 серпня 2011 в 14:17
Радник президента України - керівник Головного управління з гуманітарних та суспільно-політичних питань адміністрації президента Ганна Герман виступає за ліквідацію національних творчих спілок, зокрема Національної спілки журналістів.
german_DSC6191_znua.jpg
Андрій Товстиженко, DT.UA

"Національні спілки в такому вигляді, в тому числі Союз журналістів, віджили своє, вони не виконують ту роль, яка необхідна молодий журналістиці», - заявила Г. Герман на прес-конференції в понеділок.

На її думку, замість цих спілок необхідно створювати нові творчі спілки, в які входили б незалежні творчі діячі.

Відповідаючи на питання про майно національних спілок, Г. Герман заявила, що "краще всього було б віддати сиротам і старим".

Радник президента підкреслила, що Україні необхідна нова гуманітарна політика. "У нас залишилася радянська система й радянський підхід, та на цих підходів не можна побудувати нову гуманітарну політику. Ті хвости необхідно відсікти й необхідна політична воля, нова концепція гуманітарної політики", - заявила вона.

При цьому, на думку Г. Герман, попередня політика в гуманітарній сфері "була лише пудрою, макіяжем". "Якщо ми припудрюємо обличчя Незалежності 20 років, то на 21-му все це необхідно змити й почати все спочатку. Ми повинні будувати гуманітарну політику в Україні з чистого аркуша», - зазначила вона.

За словами Г. Герман, концепцію нової гуманітарної політики вже розроблено, й  її має затвердити Верховна Рада.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...