Топ Новини

Генпрокуратура заборонила Аделаджі залишати межі України

19 квітня 2012 в 10:37
Пастор посольства Божого зобов'язаний буде знаходитися в Україні до завершення слідства у кримінальній справі про незаконне заволодіння понад 140 млн грн.

Заступник генерального прокурора України виніс постанову про заборону Сандею Аделаджі виїжджати за межі України до закінчення досудового слідства, враховуючи, що Аделаджа є громадянином Нігерії і має закордонний паспорт.

Дана постанова була прийнята у зв'язку з розслідуванням кримінальної справи, порушеної за фактом шахрайського заволодіння грошовими коштами більше двох тисяч постраждалих на суму понад 140 млн.грн.

У Дніпровському районному суді Києва триває судовий розгляд кримінальної справи за обвинуваченням посадових осіб ТОВ King's Capital за епізодами шахрайського заволодіння грошовими коштами 618 громадян на суму понад 52 млн грн.

В даний час у суді оголошуються цивільні позови потерпілих. Групу державних обвинувачів у справі очолює співробітник Генеральної прокуратури України.

Як повідомлялося, 27 липня 2011 року Генпрокуратура затвердила обвинувальний висновок та направила до Апеляційного суду Києва для визначення підсудності кримінальну справу проти службових осіб фінансової групи компаній King's Capital.

За підсумками розслідування встановлено, що протягом 2006-2008 років службові особи King's Capital шляхом шахрайства під виглядом високоприбуткової інвестиційної діяльності заволоділи коштами громадян в особливо великих розмірах.

Обвинуваченим інкримінується скоєння злочинів, передбачених частиною 1 статті 255 Кримінального кодексу (створення, керівництво й участь у злочинній організації), частиною 4 статті 190 (шахрайство) та частинами 2 і 3 статті 358 (підробка та використання завідомо підробленого документа).

Потерпілими у цій справі визнані 618 осіб, яким заподіяно матеріальну шкоду на суму понад 52 млн гривень.

Читайте також:

Аделаджі загрожує новий термін за п'ять самогубств

Томенко: МВС фіксує порушення закону у політичній діяльності Аделаджі


Аделаджа закликав парафіян йти у політику

За матеріалами: ЛІГАБізнесінформ
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...